Imam 26 godina, sa 20 sam imala klamidiju koju sam uspjesno izlijecila a ureaplasmu vec nekoliko puta, godisnje 2 ili vise puta zbog cestog mijenjanja partnera, iako uvijek sa zastitom desavalo se da kondom pukne i tad bi uvijek bila pozitivna na ureplasmu. Lijecila doksiciklinom 10 dana svaki put uspjesno izlijecena. Zadnji put sam je imala i zavrsila lijecenje pocetkom travnja, simptomi nestali, osjecala se odlicno. odlucila pricekati 6 tjedana za ponovno testiranje ali vec nakon 15 dana s novim partnerom zbog puknutog kondoma ponovo dobijem test pozitivan na ureu!!Simptome imam ( i svaki put ) odmah dan nakon odnosa, peckanje, bol pri sljedecem spolnom odnosu. Moji partneri nikad nisu imali nikakve simptome!. Da li trebam pricekati sa antibiotikom s obzirom da sam zavrsila kuru prije 15 dana ? Svjesna sam posljedica uzimanja antibiotika tako cesto i neprimjerenog spolnog ponasanja, Unaprijed hvala na odgovoru